Rozkład jazdy PKS

 

Pliki do pobrania

Biuletyn Kurpik

LogowanieUtworzono: 17 maj 2011
Gmina»
Drukuj

Targowisko w Myszyńcu położone jest przy ulicy Reymonta, czynne jest:

 1. Od godziny 5.00 do 13.00;
 2. W dni targowe w każdy czwartek tygodnia, a w przypadku święta w dzień poprzedzający
 3. W dni jarmarków odbywających się zwyczajowo w najbliższą środę, po następujących świętach:

a) Po Święcie Trzech Króli

b)      Po Święcie Matki Boskiej Otwornej – nie odbywa się w tygodniu poprzedzającym Święta Wielkanocne i następującym po nich praktycznie po Niedzieli Przewodniej

c)  Po Święcie Trójcy praktycznie po Święcie Bożego Ciała

d)      Po Święcie Matki Boskiej Zielnej

e)      Po Świętym Michale

f)       Po Świętym Marcinie

Targowisko prowadzi Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Myszyńcu.

Nadzór nad targowiskiem sprawuje Zarząd Gminy w Myszyńcu.

Kierownikiem targowiska jest Kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Myszyńcu.

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Aktualności

 1. Wszystko
 2. Kultura i sport
 3. Samorząd
 4. Komunikaty


Zaproszenie na Światowy Zlot Młodzieży Kurpiowskiej. Myszyniec- Wykrot 23-24 lipiec 2016r.

Zaproszenie na Światowy Zlot Młodzieży Kurpiowskiej. Myszyniec- Wykrot 23-24 lipiec 2016r.

Więcej ...

Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny

Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny: włącz się!   Zostań partnerem ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny. Do współpracy zapraszamy firmy i instytucje niezależnie od sektora, czy wielkości. Warunkiem udziału jest zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ posiadających Kartę Dużej Rodziny.   Udział w programie to szereg korzyści dla firm i instytucji....

Więcej ...

Obwieszczenie o VIII Sesji Rady Miejskiej w Myszyńcu

Obwieszczenie o VIII Sesji Rady Miejskiej w Myszyńcu

PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ W MYSZYŃCU____________________________________________________ OBWIESZCZENIE Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym ((t. j. Dz. U. z 2015 r. poz. 1515) uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 25 listopada 2015 roku o godz. 1300 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego...

Więcej ...

Cyknij w Recykling - tydzień do zakończenia akcji!

Cyknij w Recykling - tydzień do zakończenia akcji!

Został tylko tydzień na przesłanie zdjęć do konkursu CYKNIJ W RECYKLING. Jest to kampania edukacyjna mającą zachęcić dzieci, młodzież i dorosłych do zgodnej z prawem zbiórki elektrycznych śmieci prowadzona przez Europejską Platformę Recyklingu oraz Fundację Odzyskaj Środowisko. Poniżej najważniejsze informacje o konkursie – zachęcamy do udziału! ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Do 25...

Więcej ...

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu oraz Grupa Rekonstrukcyjna Saperzy Prądzyńskiego …

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu oraz Grupa Rekonstrukcyjna Saperzy Prądzyńskiego zapraszają do udziału w Manewrach Grup Rekonstrukcyjnych

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcuoraz Grupa Rekonstrukcyjna Saperzy Prądzyńskiego   zapraszają do udziału w Manewrach Grup Rekonstrukcyjnych Sobota 21 listopada 2015r.10:00 - zbiórka uczestników w Regionalnym Centrum Kultury Kurpiowskiej,11:00 - 17:00 - Manewry w okolicach Myszyńca (Myszyniec, Zdunek, Charciabałda, Białusny Lasek). Niedziela 22 listopada 2015r.12:00 - Inscenizacja historyczna...

Więcej ...

System DOKUMENTY ZASTRZEŻONE

System DOKUMENTY ZASTRZEŻONE

W Systemie DOKUMENTY ZASTRZEŻONE uczestniczą niemal wszystkie polskie banki oraz szereg innych firm i instytucji. Pełna lista Uczestników, dla bezpieczeństwa całego Systemu, jest oczywiście objęta tajemnicą. Pokazane poniżej logotypy przedstawiają Sponsorów dodatkowej, społecznej Kampanii Informacyjnej promującej System DZ. Ich szczególne potraktowanie na niniejszej stronie i w...

Więcej ...

Program „Dbam o oddech” profilaktyka chorób układu oddechowego w Powiecie Ostrołęckim

Program „Dbam o oddech” profilaktyka chorób układu oddechowego w Powiecie Ostrołęckim

Powiat Ostrołęcki od stycznia 2015 do kwietnia 2016 r. realizuje program „Dbam o oddech” profilaktyka chorób układu oddechowego w Powiecie Ostrołęckim finansowany z funduszy norweskich. W ramach programu prowadzone są po dwie akcje profilaktyczne w każdej gminie powiatu ostrołęckiego, najbliższe terminy ponownych badań w gminach...

Więcej ...

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolkowych zdobyli wyróżnienie w konkursie fotograficznym „…

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolkowych zdobyli wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Jesteśmy kibicami”

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolkowych zdobyli wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Jesteśmy kibicami”, zorganizowanym przez Instytut Sportu, operatora krajowego programu MultiSport. Szczegóły: http://www.multi-sport.pl/news/koronowo-w-koronie-wyniki-konkursu-fotograficznego-jestesmy-kibicami Serdecznie gratulujemy    

Więcej ...

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu oraz Grupa Rekonstrukcyjna Saperzy Prądzyńskiego …

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu oraz Grupa Rekonstrukcyjna Saperzy Prądzyńskiego zapraszają do udziału w Manewrach Grup Rekonstrukcyjnych

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcuoraz Grupa Rekonstrukcyjna Saperzy Prądzyńskiego   zapraszają do udziału w Manewrach Grup Rekonstrukcyjnych Sobota 21 listopada 2015r.10:00 - zbiórka uczestników w Regionalnym Centrum Kultury Kurpiowskiej,11:00 - 17:00 - Manewry w okolicach Myszyńca (Myszyniec, Zdunek, Charciabałda, Białusny Lasek). Niedziela 22 listopada 2015r.12:00 - Inscenizacja historyczna...

Więcej ...

Królowa mleka

Królowa mleka

Wybory Królowej Mleka. Zgłoszenia w terminie 01.08.2015r do 30.09.2015r.

Więcej ...

Przejażdżka rowerowa

Przejażdżka rowerowa

Przejażdżka rowerowa Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej gminy, miłośników jazdy rowerem na wspólną przejażdżkę rowerową. Osoby niepełnoletnie z opiekunem.  Trasa będzie liczyła ok. 20 km. Spotykamy się 9 lipca br. (czwartek) o godz. 19ej na parkingu przed Urzędem Miejskim w Myszyńcu. Warunkiem wypadu rowerowego jest dobra pogoda. Zabierz...

Więcej ...

Rodzinny Festyn Profilaktyczny pn „Zdrowa Rodzina bez Uzależnień” Podziękowania i zdjęcia

Rodzinny Festyn Profilaktyczny pn „Zdrowa Rodzina bez Uzależnień” Podziękowania i zdjęcia

   Zdjęcia z Rodzinnego  Festynu Profilaktycznego pn „Zdrowa Rodzina bez  Uzależnień”

Więcej ...

Cała Polska Czyta Dzieciom Zdjęcia

Cała Polska Czyta Dzieciom Zdjęcia

Cała Polska Czyta Dzieciom W czwartkowy  poranek (18.06.15 r.)  w amfiteatrze  RCKK w Myszyńcu odbyło się spotkanie poetki Marii Pawłowskiej z najmłodszymi mieszkańcami  naszej gminy.  Spotkanie zorganizowane było przez Miejsko – Gminna Bibliotekę Publiczną w Myszyńcu w ramach akcji „CZYTANIE - MĄDRA RZECZ”. Biblioteka po raz kolejny...

Więcej ...

Wystawa poplenerowa "Kurpiowszczyzna pędzlem malowana"

Wystawa poplenerowa "Kurpiowszczyzna pędzlem malowana"

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu i Wydział Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zapraszaja na wystawę poplenerowa "Kurpiowszczyzna pędzlem malowana". Uroczyste otwarcie: Dzwonnica przy Bazylice Mniejszej, 21.06.2015 godzina 11:30, Muzeum Kurpiowskie "Zagajnica Myszyniecka" przy ul. Dzieci Polskich 2, 21.06.2015 godzina 13:00.

Więcej ...

Cała Polska czyta dzieciom

Cała Polska czyta dzieciom

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Ks. Wł. Skierkowskiego w Myszyńcu wspólnie z Kołem Przyjaciół Teatru i Biblioteki zapraszają wszystkich rodziców i dzieci na głośne czytanie bajek w ramach akcji Czytanie mądra rzecz. Spotkanie odbędzie się 18.06.2015r. (czwartek), scena Amfiteatru RCKK w Myszyńcu godz. 10:00 ul. Dzieci...

Więcej ...

Obwieszczenie o VIII Sesji Rady Miejskiej w Myszyńcu

Obwieszczenie o VIII Sesji Rady Miejskiej w Myszyńcu

PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ W MYSZYŃCU____________________________________________________ OBWIESZCZENIE Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym ((t. j. Dz. U. z 2015 r. poz. 1515) uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 25 listopada 2015 roku o godz. 1300 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego...

Więcej ...

System DOKUMENTY ZASTRZEŻONE

System DOKUMENTY ZASTRZEŻONE

W Systemie DOKUMENTY ZASTRZEŻONE uczestniczą niemal wszystkie polskie banki oraz szereg innych firm i instytucji. Pełna lista Uczestników, dla bezpieczeństwa całego Systemu, jest oczywiście objęta tajemnicą. Pokazane poniżej logotypy przedstawiają Sponsorów dodatkowej, społecznej Kampanii Informacyjnej promującej System DZ. Ich szczególne potraktowanie na niniejszej stronie i w...

Więcej ...

Obwieszczenie o VI Sesji Rady Miejskiej w Myszyńcu

Obwieszczenie o VI Sesji Rady Miejskiej w Myszyńcu

PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ W MYSZYŃCU____________________________________________________ OBWIESZCZENIE Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2013 r. poz. 594 ze zm.) uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 25 czerwca 2015 roku o godz. 14:00 w sali konferencyjnej...

Więcej ...

Zaproszenie na Światowy Zlot Młodzieży Kurpiowskiej. Myszyni…

Zaproszenie na Światowy Zlot Młodzieży Kurpiowskiej. Myszyniec- Wykrot 23-24 lipiec 2016r. {phocadownload view=youtube|url=https://www.youtube.com/watch?v=O42fZYmjNCE}

Więcej ...

Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny

Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny: włącz się!   Zostań partnerem ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny. Do współpracy zapraszamy firmy i instytucje niezależnie od sektora, czy wielkości. Warunkiem udziału jest zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ posiadających Kartę Dużej Rodziny.   Udział w programie to szereg korzyści dla firm i instytucji....

Więcej ...

Cyknij w Recykling - tydzień do zakończenia akcji!

Cyknij w Recykling - tydzień do zakończenia akcji!

Został tylko tydzień na przesłanie zdjęć do konkursu CYKNIJ W RECYKLING. Jest to kampania edukacyjna mającą zachęcić dzieci, młodzież i dorosłych do zgodnej z prawem zbiórki elektrycznych śmieci prowadzona przez Europejską Platformę Recyklingu oraz Fundację Odzyskaj Środowisko. Poniżej najważniejsze informacje o konkursie – zachęcamy do udziału! ------------------------------------------------------------------------------------------------------ Do 25...

Więcej ...

Szukaj

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteś tutaj:   StartSamorządUrząd MiejskiGminaInformacjeTargowisko w Myszyńcu
| + -

Goście

Urząd Miejski w Myszyńcu
Plac Wolności 60
07-430 Myszyniec
pow. ostrołęcki
woj. mazowieckie

Zapraszamy do naszej siedziby
w godzinach: 8.00-16.00 (od pn do pt)
tel: +48 (29) 772 11 41
fax: +48 (29) 772 11 41 w.10

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w Polityce plików Cookies.

Akceptuję pliki cookies.

EU Cookie Directive Module Information