Projekt

Zapraszamy do głosowania na nasz projekt w plebiscycie internetowym pn. „#eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023”.

Do udziału w plebiscycie został zakwalifikowany projekt pn. „Wzrost udziału odnawialnych źródeł energii w ogólnej produkcji energii na terenie gminy Myszyniec” realizowany przez Gminę Myszyniec.

Na projekt można głosować do 31 października 2021 r. na stronie: https://liderzmian.eu/projekty-2021/subregion-ostrolecki/wzrost-udzialu-odnawialnych-zrodel-energii-w-ogolnej-produkcji-energii-na-terenie-gminy-myszyniec/

Plebiscyt odbywa się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Jego celem jest wyróżnienie projektów dofinansowanych z funduszy europejskich.

Podczas tegorocznej, pierwszej edycji plebiscytu o nominacje rywalizują ze sobą projekty z dofinansowaniem z Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020 z dziewięciu subregionów Mazowsza. O przyznaniu nominacji do Lidera Zmian 2023 zdecydują internauci, dlatego zachęcamy do głosowania.