Są miejsca, do których wraca się zawsze z sentymentem niezależnie od wieku, czasu i innych czynników. To miejsca wyjątkowe, w których dorastamy, wypoczywamy, odkrywamy w szczegółach piękno otaczającego nas świata. To właśnie dla wielu z nas jednym z takich miejsc jest region Kurpiowszczyzny, a w nim Gmina Myszyniec, która kryje w sobie niezliczoną ilość ciekawych zakątków wartych odkrycia.
    Bogate walory Puszczy Zielonej - malownicze krajobrazy, lasy obfitujące w grzyby i runo leśne, czyste powietrze, bogaty kalendarz imprez kulturalnych, sportowych, a także gościnność i gospodarność mieszkańców, to tylko część kuszących tajemnic kurpiowskiej ziemi.

    Perspektywy rozwoju stwarza także infrastruktura techniczna, która możliwa była i jest do zrealizowania dzięki wsparciu budżetu Unii Europejskiej.
Piękno przyrody cieszy i wzbogaca człowieka; inwestycje pozwalają godnie żyć i zrealizować planowane przedsięwzięcia.

Gorąco zachęcam do realizacji swych marzeń w Gminie Myszyniec wierząc, iż ten zielony zakątek Polski stanie się dla Państwa miejscem zatrzymania czasu, inspiracją do innowacyjnych pomysłów z pożytkiem dla własnej osobowości i rozwoju regionu.
 

Bogdan Glinka

Burmistrz Myszyńca