Drodzy Państwo!

Dyrektor Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu wraz z Panią Burmistrz Myszyńca serdecznie zaprasza na "NOWOROCZNE SPOTKANIE Z TWÓRCAMI LUDOWYMI, FOLKLORYSTAMI I DZIAŁACZAMI KULTURY"! :)

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek 27 lutego 2020 r. w sali narad Urzędu Miejskiego w Myszyńcu.

Początek spotkania o godzinie 10:00.

Gorąco zapraszamy wszystkich miłośników folkloru kurpiowskiego i nie tylko, aby być tam razem z nami! :)

Podczas spotkania omówione zostanie:

  • - program współpracy w 2020 roku Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. W. Skierkowskiego w Myszyńcu z twórcami ludowymi,
  • - imprezy i konkursy organizowane przez RCKK w Myszyńcu w 2020 roku z udziałem twórców ludowych,
  • - wręczenie nagród i dyplomów dla zasłużonych osób wspierających kulturę i region kurpiowski,
  • - dyskusje i sprawy różne.

Zapraszamy! 

 

Dla pasażerów regularnie podróżujących pociągami Kolei Mazowieckich na odcinku Tłuszcz - Ostrołęka przygotowaliśmy ofertę specjalną, która umożliwia zakup biletów w atrakcyjnych cenach.

Oferta obejmuje dwa rodzaje biletów:

  1. bilety jednorazowe;
  2. bilety odcinkowe miesięczne imienne.

Kto może skorzystać z oferty?

Oferta jest skierowana do osób kupujących bilety wg taryfy normalnej, jak i osób upoważnionych do ulg:

  1. przy biletach jednorazowych – ulg ustawowych: 33%, 37%, 49%, 51%, 78%, 93%, 95%, 100%;
  2. przy biletach odcinkowych miesięcznych imiennych – ulg ustawowych: 33%, 37%, 49%, 51%, 78%, 93%.

Do czego upoważnia oferta?

Bilet jednorazowy – upoważnia do jednorazowego przejazdu pomiędzy wskazanymi na bilecie stacjami (przystankami) położonymi na odcinku Tłuszcz - Ostrołęka w pociągach uruchamianych przez KM. Wyjazd na podstawie biletu wg oferty specjalnej musi nastąpić w ciągu 1 godziny od godziny sprzedaży biletu lub wskazanej przez nabywcę.

Bilet odcinkowy miesięczny imienny – uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pomiędzy wskazanymi na bilecie stacjami (przystankami) położonymi na odcinku Tłuszcz - Ostrołęka w pociągach uruchamianych przez KM, od daty wydania biletu lub wskazanej przez nabywcę, z zachowaniem 7-dniowego terminu przedsprzedaży.

Bilety jednorazowe wg oferty specjalnej są dostępne w sprzedaży w kasach biletowych, przez Internet, w biletomatach, przez telefon komórkowy, a także w pociągach.

Bilety odcinkowe miesięczne imienne można nabyć w kasach biletowych, w biletomatach, przez Internet.

Pliki: 

29 stycznia podczas XI Sesji Rady Miejskiej w Myszyńcu pani Burmistrz w imieniu swoim, radnych oraz mieszkańców Gminy Myszyniec  przekazała panu Ryszardowi Ropiakowi,  najstarszemu czynnemu biegaczowi w naszym regionie, gratulacje za  wybitne osiągnięcia sportowe na szczeblu ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Podziękowała za promocję regionu kurpiowskiego i Myszyńca, ponieważ wszędzie gdzie się pojawia Pan Ryszard podkreśla swoje pochodzenie . Mieszkańcy są wdzięczni, pełni szacunku za samozaparcie, wytrwałość, siłę i pasję, z jaką biega. Życzymy dużo zdrowia i kolejnych osiągnięć.

Pan Ryszard Ropiak w ramach wdzięczności  za wyróżnienie wręczył pani Burmistrz i radnym upominki w postaci koszulek.

IMG_20200129_144558957
IMG_20200129_144636297
img_0849
Previous Next Play Pause
1 2 3

27 stycznia pracownicy Urzędu Miejskiego na czele z panią burmistrz przygotowali pożegnanie dla wieloletniego pracownika Urzędu pana Zdzisława Bachmury, który odchodzi na zasłużoną emeryturę. Były kwiaty, tort, upominki i moc wzruszeń. Panie Zdzisławie - DZIĘKUJEMY.

2
6
9
13
15
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

Każdy rolnik, który posiada grunty rolne położone na terenie tut. gminy i chce odzyskać część pieniędzy wydanych na zakup oleju napędowego używanego do produkcji rolnej powinien w terminie od 3 lutego 2020 r. do 2 marca 2020 r. złożyć odpowiedni wniosek do Burmistrza Myszyńca.

Do wniosku należy dołączyć faktury VAT (lub ich kopie) stanowiące dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2019 r. do 31 stycznia 2020 r.

Wnioski będą przyjmowane w

Urzędzie Miejskim w Myszyńcu, I piętro, pokój nr 19.