Zbliża się Dzień Ziemi oraz początek astronomicznej wiosny. W ramach obchodów tego święta Burmistrz Myszyńca zachęca mieszkańców do udziału w akcji „Wiosenne porządki w gminie Myszyniec”. Pamiętajmy, że wszystkie zebrane odpady należy w bezpieczny sposób zagospodarować. Możemy oddać je podczas odbioru odpadów z posesji albo posegregowane dostarczyć do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Myszyńcu przy ul. Kolejowej 100. Dlatego też ponownie apelujemy o nie wypalanie traw i liści zebranych podczas wiosennego porządkowania ogrodów. Wielkogabaryty – stare telewizory i inne AGD, dywany, wykładziny, meble  oddajemy do PSZOK-u. Zachęcamy również o włączenie się do akcji sołtysów, placówki oświatowe  i organizacje pozarządowe.  Proponujemy, aby w ostatnim tygodniu marca posprzątać najbliższą okolicę.  Jak co roku do akcji włączą się pracownicy Urzędu Miejskiego i Ośrodka Pomocy Społecznej, których będzie widać w czasie trwania akcji na terenie miasta.

Zbliża się Dzień Ziemi oraz początek astronomicznej wiosny. W ramach obchodów tego święta Burmistrz Myszyńca zachęca mieszkańców do udziału w akcji „Wiosenne porządki w gminie Myszyniec”.

Pamiętajmy, że wszystkie zebrane odpady należy w bezpieczny sposób zagospodarować. Możemy oddać je podczas odbioru odpadów z posesji albo posegregowane dostarczyć do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Myszyńcu przy ul. Kolejowej 100.

Ponownie apelujemy o nie wypalanie traw i liści zebranych podczas wiosennego porządkowania ogrodów. Wielkogabaryty – stare telewizory i inne AGD, dywany, wykładziny, meble  oddajemy do PSZOK-u.

Zachęcamy również o włączenie się do akcji sołtysów, placówki oświatowe  i organizacje pozarządowe.

Proponujemy, aby w ostatnim tygodniu marca posprzątać najbliższą okolicę.  Jak co roku do akcji włączą się pracownicy Urzędu Miejskiego i Ośrodka Pomocy Społecznej, których będzie widać w czasie trwania akcji na terenie miasta.