Zgodnie z art. 19 a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 2490 z późn zm.) została złożona oferta przez Stowarzyszenie „Chorągiew Mazowiecka Związku Harcerstwa Polskiego”, ul. Krótka 3a, 09-402 Płock.

Uznając celowość realizacji zadania publicznego przez organizację pozarządową, Burmistrz Myszyńca zgodnie z ww. artykułem zamieszcza ofertę na okres 7 dni. Każdy zainteresowany w terminie 7 dni od zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty (tj. do dnia 23.08.2022 r.)

Po upływie tego terminu oraz rozpatrzeniu uwag zostanie niezwłocznie zawarta umowa o wsparcie realizacji zadania publicznego.

Uwagi można zgłaszać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie pisemnej na adres Urzędu Miejskiego w Myszyńcu.

Osoba do kontaktu:

Anna Taradejna


Załączniki:

Oferta Stowarzyszenia "Chorągiew Mazowiecka Związku Harcerstwa Polskiego" na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. "Harcerstwo dla Myszyńca" (293.3kB)

Zapisz dokument Pokaż dokument
Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego - Chorągiew Mazowiecka Związku Harcerstwa Polskiego (1.7MB) Zapisz dokument Pokaż dokument