1
2
3
4
5
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

W czwartek 28 listopada 2019 r. odbyła się XIV edycja międzypowiatowego konkursu  przyrodniczo - ekologicznego „Zielono mi”, którego organizatorem był Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle oraz Starostwo Powiatowe. 

Konkurs adresowany był do uczniów wszystkich typów szkół i przeprowadzony został w różnych formach w czterech kategoriach wiekowych: „Maluch” (przedszkolaki), „Junior” (szkoła podstawowa klasy: I - IV), „Żak” (szkoła podstawowa klasy: V - VIII), „Senior” (szkoła ponadgimnazjalna).

W konkursie brali również uczniów naszej szkoły.

Reprezentowali ją:  

Alicja Warych – oddział przedszkolny, Radosław Kupis – oddział przedszkolny, Nikodem Bednarczyk – klasa IV, Łukasz Wiśniewski – klasa IV, Maja Bednarczyk – klasa VII i Kinga Mikołajczyk – klasa VIII.

W tym roku szkolnym w kategorii „Maluch” Alicja Warych zajęła I miejsce.

Gratulujemy.

 

2 grudnia 2019 roku dzieci uczęszczające do oddziału przedszkolnego w Wolkowych oraz uczniowie klas I – III szkoły podstawowej pod kierunkiem wychowawców wzięli udział w bezpłatnym spektaklu profilaktycznym pt. ,,Witaj Święty Mikołaju!”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Myszyńcu. Zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Osób Niepełnosprawnych w Łodzi i w porozumieniu z Urzędem Miejskim w Myszyńcu spektakl był współfinansowany ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Imprezie świąteczno-noworocznej towarzyszyli: Święty Mikołaj, Bałwan Buli, Lodowy Duszek, Królowa Zimy i Śnieżne Skrzaty.

Joanna Pliszka

1
2
4
7
9
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

Popołudnie oraz wieczór pełen wróżb i magii podczas zabawy tanecznej z zespołem DAMIS odbyły się 29 listopada 2019 roku pod kierunkiem p. Anny Wnuk i p. Anny Kossakowskiej. Nad organizacją czuwali członkowie Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem p. Joanny Pliszki i w porozumieniu z przedstawicielami Rady Rodziców. Każda klasa zorganizowała we własnym zakresie poczęstunek, zgodnie z tradycją szkoły.

 Joanna Pliszka

 

1
2
3
Previous Next Play Pause
1 2 3

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV Międzypowiatowym Konkursie Ekologicznym ,,Zielono Mi”, który odbył się  28 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle. III miejsce w kategorii ,,Żak” zajęła przygotowywana przez panią Krystynę Gadomską uczennica klasy VIII Aleksandra Łukasiak.

 Joanna Pliszka