1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

 

22 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji DNIA BABCI I DZIADKA.

Prowadzący uroczystość uczniowie serdecznie powitali tak miłych gości, jakimi byli babcie i dziadkowie. Dzień 21 i 22 stycznia na stałe zapisał się w naszej szkole w harmonogram uroczystości. W tym szczególnym dniu "śpieszą" się babcie i dziadkowie do swoich wnuków, ale tym razem, aby wygodnie usiąść i wysłuchać przygotowanych wierszy, piosenek, życzeń, popatrzeć jak tańczą i wspólnie pobawić się i pośpiewać z wnukami.

Z okazji tak ważnego święta, jakim jest Dzień Babci i Dziadka, prowadzący złożyli babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia i samych pomyślnych dni, aby upewnić  ich o gorących uczuciach. Zaprosili na program artystyczny w wykonaniu naszych dzieci i uczniów z: Ośrodka Przedszkolny „Planeta Uśmiechu”, Oddziału Przedszkolnego, klas I – III SP i klas IV – VI SP.

Dzieci z Ośrodka Przedszkolnego i Oddziału Przedszkolnego, krótko zaprezentowały piosenki i tańce. Klasa I SP nieco starsze już dzieci,
w pięknych strojach, recytowały wiersze, piosenki i tańce.

Klasa II i III SP, wystąpiła w przepięknych strojach uszytych przez rodziców specjalnie na tą okazję, zaprezentowali nieco inny program, niż w poprzednich latach. Klasa IV, V i VI SP w przebraniach zaprezentowali piosenki zachęcając babcie i dziadków do wspólnego śpiewania.

Na koniec wszyscy uczniowie wszystkim babciom i dziadkom zaśpiewali „Sto lat” i wręczyli własnoręcznie wykonane laurki.

Nad całością przedsięwzięcia czuwały panie: Elżbieta Drężek, Danuta Zapadka, Jadwiga Zaciek i Danuta Drężek.

W pomoc organizacji uroczystości włączyły się uczennice z Samorządu Uczniowskiego, które zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.