dsc-0904
dsc-0907
dsc-0908
dscn4769
dscn4783_1
dscn4796
dscn4799
dscn4818
dscn4823
dscn4830
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


W piątek 24 stycznia w naszej szkole odbyło się świętowanie z okazji „Dnia Babci i Dziadka”. Goście tłumnie przybyli na uroczystość przygotowaną przez wszystkich uczniów pod okiem wychowawców, pani Celiny Olbryś i Eweliny Krzynówek oraz nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej.

Maluchy zaprezentowały swoje talenty wokalne, taneczne i recytatorskie. Humorystyczna scenka pt. „Wybory na sołtysa” przybliżyła codzienność naszych dziadków za czasów ich młodości, pokazywała ludzkie słabości i przywary. Na zakończenie uczniowie klas IV-VIII zaśpiewali głośne „Sto lat”.

Pani dyrektor Izabela Drężek dołączyła się do tych życzeń. Zachęciła gości do udziału w akcji „Zabawka z serem”, której celem jest własnoręczne uszycie, wydzierganie upominków, a potem przekazanie ich w prezencie dzieciom z pobliskiego specjalnego ośrodka szkolno – wychowawczego. Zaprosiła również na tradycyjne kurpiowskie fafernuchy, które pani Elżbieta Prusaczyk – twórczyni ludowa z Tatar upiekła wraz z dziećmi i rodzicami specjalnie na tę uroczystość. Potem wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez mamy z Rady Rodziców – przepyszne domowe ciasta, kawę i herbatę.

Drodzy Dziadkowie, Wnuczęta z niecierpliwością czekają na Wasze przybycie, a rodzice i wychowawcy wraz z dyrekcją dbają o to, aby niczego nie zabrakło. Jesteście dla nas pomocą i wsparciem, nauczycielami życia. Za to wszystko serdecznie z całego serca dziękujemy.


. Opracowała: Justyna Śniadach