UTWORZONO: 01 CZERWIEC 2012 KRYSTIAN KALINOWSKI
Odsłony: 14241
Drukuj

 

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Mazowiecki Oddział Regionalny
Biuro Powiatowe w Ostrołęce

 

PUNKT OBSŁUGI ROLNIKÓW (IRZ)

ARiMR wychodząc na przeciw oczekiwaniom rolników w zakresie ułatwienia terminowego składania zgłoszeń zdarzeń dotyczących zwierząt podlegających znakowaniu, z dniem 14 czerwca 2012r wznawia działalność gminnych punktów obsługi rolników w zakresieIdentyfikacji i Rejestracji Zwierząt w gminach: Myszyniec i Łyse. Obsługa rolników jest w formie dyżuru przez pracownika BP ARiMR w Ostrołęce w każdy CZWARTEK według następującego harmonogramu:

- Urząd Miejski w Myszyńcu w godz. od 8.00 do 11.00, I piętro, pokój nr 20.

- Urząd Gminy w Łysych w godz. od 12.00 do 15.00, pokój nr 1.

Zakres możliwych czynności:

- składanie zgłoszeń wszystkich zdarzeń zachodzących w siedzibach stad (urodzenie, sprzedaż, kupno,  padnięcie, ubój itp.),

- wydawanie paszportów bydła oraz ich duplikatów uprzednio wydrukowanych w Biurze Powiatowym w Ostrołęce dla zgłoszeń przyjętych podczas dyżuru w poprzednim tygodniu,

- wydawanie puli numerów dla bydła, owiec albo kóz oraz ich duplikatów uprzednio przydzielonej w Biurze Powiatowym w Ostrołęce dla wniosków przyjętych na poprzednim dyżurze,

- udzielanie informacji w zakresie Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt.

Jednocześnie informujemy że, zakres czynności dotyczących rejestracji zwierząt wykonywanych w Biurze Powiatowym ARiMR w Ostrołęce pozostaje bez zmian.

UWAGA!
Paszporty bydła i przyznane pule numerów kolczyków oraz ich duplikatów, nie odebrane w punkcie obsługi w następnym tygodniu będzie można odebrać wyłącznie w Biurze Powiatowym w Ostrołęce. Ponadto ze względu na brak możliwości przyjmowania opłat w punkcie obsługi za paszporty bydła, do wniosku należy dołączyć potwierdzenie wniesienia opłaty na poczcie lub w banku. Nr rachunku bankowego jest dostępny na stronie internetowej www.arimr.gov.pl lub u pracownika w gminnym punkcie obsługi.

Kierownik BP ARiMR

Krzysztof Bałdyga

 

07-409 Ostrołęka ul. Korczaka 4 tel. (+48-29) 769-41-43, fax (+48-29) 760-64-05, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
00-175 Warszawa, Al. Jana Pawła II nr 70, tel. (+48-22) 536 57 05, 536 57 06, fax. (+48-22) 435 09 05,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.