Bawiące się dzieci

1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W naszej szkole to również był niezwykły dzień. Dopisały nam humory i energia do działania.


Najmłodsi uczniowie świętowanie zaczęli od zabaw integracyjnych, które dostarczyły im mnóstwo radości. Po rozrywce przyszedł czas na poczęstunek. Dzieciaki miały okazję samodzielnie przygotować i udekorować gofry, przyrządzać lemoniadę oraz zasmakować pysznych galaretek. Zabawa była wyśmienita.
Natomiast starsi uczniowie wybrali się na II Gminny Dzień Dziecka do Myszyńca. Wytypowani spośród nich wzięli udział w różnych konkurencjach, np. w przeciąganiu liny, przechodzeniu pod tyczką, pokonywaniu dystansu przeskakując go w worku czy w śpiewie. Nasza drużyna zajęła I miejsce, zdobywając dzięki temu Puchar Przechodni Burmistrza. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie godnie reprezentują szkołę.
To był dzień przepełniony pozytywnymi emocjami.