1
2
3
4
5
6
7
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7

10 października 2019 roku

Tego dnia odbyła się uroczystość pasowania uczniów klasy I. Najmłodsi członkowie naszej szkolnej społeczności złożyli uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor każdego ucznia pasowała ołówkiem na ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej im. Brata Zenona Żebrowskiego w Wykrocie. Wychowawczynią klasy I jest pani Elżbieta Drężek. 

Część artystyczną przygotowali najmłodsi i najstarsi uczniowie naszej szkoły, czyli pierwszoklasiści i ósmoklasiści, wspierani przez panią Elżbietę Drężek i panią Irenę Mamajek. Na scenie pojawiły się wróżki, dobre duszki, a nawet zła czarownica.... Uczniowie klasy pierwszej udowodnili, że znają zasady kulturalnego zachowania, przepisy drogowe, umieją śpiewać i recytować. Zwieńczeniem występów artystycznych był polonez odtańczony przez nowo pasowanych uczniów.